O nas

Kim jesteśmy?

Serwis briefly24.pl to miejsce, które łączy klientów chcących zlecić dowolne aktywności marketingowe z dostawcami takich usług – niezależnymi agencjami reklamowymi o różnych specjalizacjach.

Naszą misją jest ułatwianie niezależnym agencjom zdobywania nowych wartościowych klientów, a klientom dawanie szansy na korzystanie z usług najlepszych agencji z całej Polski.

o-nas_img-1-jasne-tlo
o-nas_img-2

Dla kogo?

Stoisz przed wyborem odpowiedniej agencji, która wykona dla Ciebie określoną usługę marketingową? Wiesz co chcesz zlecić, ale nie wiesz kto mógłby to zrobić i za ile? Gdzie i jak szukać, żeby znaleźć rzetelnego partnera, który Cię nie zawiedzie i dostarczy jakość, której oczekujesz?

Jesteś w dobrych rękach!

Niezależnie od tego czy planujesz zlecić zaprojektowanie strony internetowej, produkcję video, zorganizowanie eventu, działań PR, czy też masz konkretne cele w postaci zwiększenia konwersji, zbudowania strategii, jesteśmy tu dla Ciebie i sprawimy, że już w ciągu 24h od złożenia zapytania zostaniesz skontaktowany/a z pierwszymi sprawdzonymi i dopasowanymi partnerami.

Dzięki briefly24.pl zrealizujesz swoje projekty bez czasochłonnych poszukiwań, nietrafionych spotkań i porównywania kiepskich ofert, z których nie ma co wybierać.

Jak działamy?

Dokładamy starań, abyś dostał/a tylko propozycje agencji, które spełnią Twoje oczekiwania.

W Polsce funkcjonuje ok. 10.000 firm świadczących usługi marketingowe. W naszej bazie są tylko te starannie wyselekcjonowane, sprawdzone i potrafiące nadążyć za zmieniającym się światem marketingu, aby zapewnić klientom najwyższą jakość świadczonych usług.

Co więcej, Twoje zapytanie trafi tylko do partnerów spełniających ścisłe kryteria dopasowania do Twojego projektu i firmy. Dzięki temu oszczędzasz czas na szukanie właściwej agencji oraz zwiększasz szanse na udaną współpracę przy nowym projekcie!

o-nas_img-3